Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1120527
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Veronika
Holky, já padám!!! Ten Loket je nádhernej!!! Člověk by si mohl myslet, že je to namalovaný, ale....
martin
Ahooooj Vlado :) diky za navstevu....jsem rad ze jsem tady,a ze mam Vas....
magor
hele je to hodně dobry ale prosím přidavat některé fotky mají uklidnující charakter přeji hodně dobrého světla.čau brácho jsem rad že si zase v čechách
martin
ahoj,poteseni na me strane :)
drakulda
ahoj tu karetu si snad nastavím jako tapetu :-)a možná i nějakou další a další fotku ;-)
martin
dik za zastaveni :)
bllemby
Pěkné moc pěkné. Ty podvodní ale vedou;-)
martin
ahoj a dik ;-)
krulis
pěkný to máš ;-)
martin hruska
ahoj a dik za navstevu :)
Jirka
super fotky, příjemné pokoukání
martin
jsem moc rad ze jsi zavital az sem ,a ze se ti tu libilo :)
Václav
Jedním slovem NÁDHERA
martin
diky za navstevu,jsem rad ze se libilo :)
Jan Nožička
Dobrý den,

příjemná pokoukání, sekce krajina fajn.

S úctou Jan N.

Dobré světlo!
martin
Ahoj.tak to jsem moc rad ze jsi zavital az sem.potesilo ze se libi...ahoj a dik:-)